Didier H.M.F. ANGER : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francuska)

Potpredsjednik 

  • 16-04-1991 / 10-12-1991 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 16-04-1991 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Izaslanstvo za odnose sa Švedskom, Finskom, Islandom i Nordijskim vijećem

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje