Gianni BAGET BOZZO : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Italija)

Potpredsjednik 

  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za sigurnost i razoružanje

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za političke poslove
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 11-02-1992 / 13-03-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Japanom

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om