Giulio FANTUZZI : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Italija)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Italija)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračunski nadzor
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Bugarskom i Rumunjskom
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Privremeni istražni odbor za GSE (goveđa spongiformna encefalopatija)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Odbor za proračunski nadzor
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Odbor za promet i turizam
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske