Mario FORTE : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 06-10-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 07-10-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italija)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za proračune
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za proračune
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 18-12-1992 / 12-02-1993 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 12-03-1993 / 21-06-1993 : Odbor za predstavke
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Europskog gospodarskog prostora
  • 21-06-1993 / 18-07-1994 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za socijalna pitanja, zapošljavanje i radno okružje
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Čehoslovačkom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 11-02-1993 / 11-06-1993 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom i Slovačkom Republikom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom i Slovačkom Republikom