Maria Adelaide AGLIETTA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Federazione dei Verdi (Italija)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pododbor za ljudska prava
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za ljudska prava

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom