Antonio FANTINI : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italija)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za promet i turizam
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Odbor za političke poslove
  • 17-01-1992 / 18-12-1992 : Odbor za pravna pitanja i prava građana

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za proračune
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Odbor za pravna pitanja i prava građana