Marie-Christine AULAS : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francuska)

Potpredsjednica 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Odbor za razvoj i suradnju

Zastupnik 

  • 15-09-1989 / 12-09-1990 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 13-09-1991 / 10-12-1991 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između AKP-a i EEZ-a (AKP – EEZ)

Zamjenica 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Odbor za političke poslove