Mireille Conception DOMENECH : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice - Članica
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice i Nordijske zelene ljevice - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti communiste français (Francuska)

Predsjednica 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba

Potpredsjednica 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 12-10-1995 : Odbor za prava žena
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 16-01-1997 / 07-05-1997 : Odbor za regionalnu politiku