Enrico FALQUI : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Italija)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 :
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za predstavke
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Japanom