Andrea BONETTI : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 06-10-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 07-10-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italija)

Predsjednik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva i Vijećem za suradnju Perzijskog zaljeva

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Odbor za promet i turizam
  • 15-06-1991 / 14-01-1992 : Odbor za političke poslove
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost
  • 17-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Čehoslovačkom
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Odbor za promet i turizam
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom i Slovačkom Republikom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom i Slovačkom Republikom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku