Luis Filipe Pais BEIRÔCO : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 30-09-1993 : Partido do Centro Democrático Social (Portugal)
  • 01-10-1993 / 18-07-1994 : sem partido (Portugal)

Potpredsjednik 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za institucijska pitanja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za sigurnost i razoružanje
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Norveškom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Norveške
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Norveške