Gerardo FERNÁNDEZ-ALBOR : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 27-05-1996 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 28-05-1996 / 19-01-1997 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španjolska)

Predsjednik 

  • 28-05-1996 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku

Potpredsjednik 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike i Mercosurom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike i Mercosurom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike i Mercosurom

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 28-05-1996 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pododbor za sigurnost i razoružanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pododbor za ljudska prava
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike i Mercosurom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za ljudska prava

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 18-01-1995 / 15-01-1997 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za sigurnost i razoružanje