Marcelino OREJA : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Potpredsjednik
  • 19-11-1990 / 28-06-1993 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 28-06-1993 : Partido Popular (Španjolska)

Predsjednik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za institucijska pitanja
  • 15-01-1992 / 28-06-1993 : Odbor za institucijska pitanja

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 24-10-1991 : Izaslanstvo za odnose s Mađarskom
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost
  • 15-01-1992 / 29-10-1992 : Izaslanstvo za odnose sa Švedskom
  • 11-02-1992 / 13-12-1992 : Odbor za razvoj i suradnju

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za političke poslove
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku