Leopoldo ORTIZ CLIMENT : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 29-06-1993 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 29-06-1993 : Partido Popular (Španjolska)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 :
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 15-01-1992 / 29-06-1993 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 11-02-1993 / 29-06-1993 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 11-10-1990 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 05-02-1992 / 29-06-1993 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 05-02-1992 / 29-06-1993 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 11-02-1993 / 29-06-1993 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 26-05-1993 / 29-06-1993 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Europskog gospodarskog prostora