Ben FAYOT : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Potpredsjednik
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luksemburg)

Predsjednik 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Ukrajinom, Republikom Bjelarus i Moldovom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Ukrajinom, Republikom Bjelarus i Moldovom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Privremeni odbor zadužen za praćenje radnji poduzetih u vezi s preporukama za GSE (goveđa spongiformna encefalopatija)

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja