Juan María BANDRÉS MOLET : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 25-04-1993 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Rizničar
  • 26-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Izquierda de los Pueblos (Španjolska)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike