Christine Margaret ODDY : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 09-05-1999 : Labour Party (Ujedinjena Kraljevina)
  • 10-05-1999 / 19-07-1999 : Green Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 29-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za pravna pitanja i prava građana

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 16-01-1997 / 12-02-1997 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Kazahstanom, Kirgistanom, Uzbekistanom, Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Kazahstanom, Kirgistanom, Uzbekistanom, Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom
  • 15-01-1998 / 19-07-1999 : Odbor za prava žena
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Kazahstanom, Kirgistanom, Uzbekistanom, Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom