Solange FERNEX : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 31-05-1991 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Članica
  • 01-06-1991 / 12-11-1991 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Potpredsjednica

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 12-11-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francuska)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Odbor za promet i turizam
  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Izaslanstvo za odnose s Mađarskom

Zamjenica 

  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1989 / 12-11-1991 :