Franco FRIGO : 7. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 07-05-2013 / 30-06-2014 : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 07-05-2013 / 30-06-2014 : Partito Democratico (Italija)

Zastupnik 

  • 22-05-2013 / 30-06-2014 : Odbor za promet i turizam
  • 22-05-2013 / 30-06-2014 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Meksika
  • 22-05-2013 / 30-06-2014 : Izaslanstvo u Europsko-latinskoameričkoj parlamentarnoj skupštini

Zamjenik 

  • 21-05-2013 / 30-06-2014 : Odbor za građanske slobode, pravosuđe i unutarnje poslove
  • 21-05-2013 / 30-06-2014 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru bivše jugoslavenske Republike Makedonije
  • 21-05-2013 / 30-06-2014 : Izaslanstvo za odnose s državama Srednje Amerike

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Izjave 

Izjava o financijskim interesima