Jean-François HORY : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europskog radikalnog saveza - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 11-03-1996 : Energie Radicale (Francuska)
  • 12-03-1996 / 19-07-1999 : Parti radical (Francuska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom
  • 14-09-1998 / 19-07-1999 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Jugoistočnom Europom

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 14-09-1995 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 14-09-1995 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za pravna pitanja i prava građana