Birgit BJØRNVIG : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Duga u Europskom parlamentu - Predsjednica

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 31-12-1992 : Folkebevægelsen mod EF (Danska)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Juni-Bevægelsen (Danska)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za prava žena
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EEZ-a i Turske
  • 15-01-1992 / 26-10-1992 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za prava žena
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 26-10-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske