Siegbert ALBER : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Potpredsjednik 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za proračunski nadzor
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka