Siegbert ALBER : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Potpredsjednik 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Europski parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Predsjedništvo Parlamenta
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Europski parlament
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Predsjedništvo Parlamenta

Potpredsjednik 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 11-03-1985 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 12-03-1985 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 10-12-1985 / 20-01-1987 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za institucijska pitanja