Siegbert ALBER : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 02-10-1997 / 06-10-1997 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske unije (AKP – EU)

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za predstavke
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Odbor za predstavke
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom