Reinhold L. BOCKLET : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 21-01-1992 / 11-02-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 12-02-1992 / 24-06-1993 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 24-06-1993 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Njemačka)

Predsjednik 

  • 15-02-1993 / 24-06-1993 : Odbor za pravna pitanja i prava građana

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 :
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a i Republikom Korejom (AIPO)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom
  • 15-01-1992 / 24-06-1993 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj
  • 18-12-1992 / 15-02-1993 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 11-02-1993 / 24-06-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Odbor za institucijska pitanja
  • 15-01-1992 / 24-06-1993 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 15-01-1992 / 24-06-1993 : Odbor za institucijska pitanja
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 11-02-1993 / 24-06-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka