Carlos María BRU PURÓN : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 04-02-1999 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 04-02-1999 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Zastupnik 

  • 11-02-1999 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 11-02-1999 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom

Zamjenik 

  • 11-02-1999 / 19-07-1999 : Odbor za promet i turizam