Víctor Manuel ARBELOA MURU : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za proračune
  • 15-03-1991 / 12-09-1991 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između AKP-a i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Odbor za proračune
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)