Janey O'Neil BUCHAN : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Članica
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Labour Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, medije i sport
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između AKP-a i EEZ-a (AKP – EEZ)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)

Zamjenica 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za prava žena
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom