José BARROS MOURA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista (Portugal)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 27-10-1995 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 21-07-1994 / 17-11-1995 : Pododbor za sigurnost i razoružanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za predstavke
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 27-10-1995 / 17-11-1995 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Pododbor za ljudska prava
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za predstavke
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za ljudska prava
  • 14-10-1997 / 11-05-1998 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 11-05-1998 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 01-02-1995 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 01-02-1995 / 14-02-1996 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 14-02-1996 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku