The Lord O'HAGAN : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član
  • 01-05-1992 / 02-05-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 02-05-1994 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za socijalna pitanja, zapošljavanje i radno okružje
  • 21-01-1991 / 14-01-1992 : Odbor za prava žena
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 15-01-1992 / 12-10-1993 : Odbor za socijalna pitanja, zapošljavanje i radno okružje
  • 15-01-1992 / 30-01-1994 : Odbor za prava žena
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)
  • 01-02-1994 / 02-05-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Azije i Južnoazijskim udruženjem za regionalnu suradnju (SAARC)

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 20-01-1991 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 15-01-1992 / 20-01-1992 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 15-01-1992 / 02-05-1994 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 01-02-1994 / 02-05-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom