Paul F. HOWELL : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 :
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa Savezom Sovjetskih Socijalističkih Republika
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)
  • 15-01-1992 / 13-09-1993 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 04-05-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za ribarstvo
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za političke poslove
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom
  • 06-09-1993 / 18-07-1994 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i Meksikom