Peter BEAZLEY : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Potpredsjednik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a i Republikom Korejom (AIPO)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom
  • 13-09-1993 / 18-07-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Europskog gospodarskog prostora
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora