Mary Elizabeth BANOTTI : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica
  • 29-11-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fine Gael Party (Irska)

Potpredsjednica 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za predstavke
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za prava žena
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za predstavke
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za ljudska prava