Christopher BEAZLEY : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 04-02-1988 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član
  • 05-02-1988 / 24-07-1989 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Jugoslavijom
  • 19-02-1986 / 20-01-1987 : Odbor za institucijska pitanja
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Jugoslavijom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa Švedskom, Finskom, Islandom i Nordijskim vijećem

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 18-02-1986 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 26-07-1984 / 18-02-1986 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport