Hedy d'ANCONA : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Potpredsjednica
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Potpredsjednica
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Nizozemska)

Predsjednica 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Rumunjske
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom Arapskog Magreba
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Rumunjske

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za prava žena
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Rumunjske