Gene FITZGERALD : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Rizničar

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Irska)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om

Zamjenik 

  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Odbor za proračune