Bouke BEUMER : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemska)

Predsjednik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Japanom

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Odbor za socijalna pitanja, zapošljavanje i radno okružje
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose sa Švedskom
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za monetarnu politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Švedske
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Švedske