Paraskevas AVGERINOS : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grčka)

Potpredsjednik 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača