Paraskevas AVGERINOS : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 21-04-1993 / 25-10-1993 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član
  • 26-10-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grčka)

Predsjednik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Jugoslavijom
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s jugoslavenskim republikama
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama bivše Jugoslavije
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama bivše Jugoslavije

Potpredsjednik 

  • 26-10-1993 / 18-07-1994 : Europski parlament
  • 26-10-1993 / 18-07-1994 : Predsjedništvo Parlamenta

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s jugoslavenskim republikama
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za vanjske poslove i sigurnost
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za ljudska prava

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za političke poslove
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za institucijska pitanja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom