Paraskevas AVGERINOS : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član
  • 06-09-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grčka)

Potpredsjednik 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Europski parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Predsjedništvo Parlamenta
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Europski parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Predsjedništvo Parlamenta

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 16-02-1995 : Odbor za proračune
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pododbor za ljudska prava
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Transkavkazom
  • 17-02-1995 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Transkavkazom
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Odbor za regionalnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za ljudska prava
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 17-02-1995 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 13-02-1995 / 15-01-1997 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 16-01-1997 / 03-02-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Ukrajinom, Republikom Bjelarus i Moldovom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Ukrajinom, Republikom Bjelarus i Moldovom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Ukrajinom, Republikom Bjelarus i Moldovom