Dimitrios DESSYLAS : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Koalicija ljevice - Član

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 07-03-1990 : Synaspismos tis Aristeras kai tis Proodou (Grčka)
  • 08-03-1990 / 18-07-1994 : Neo Aristero Revma (Grčka)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 :
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Čehoslovačkom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za ribarstvo
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom i Slovačkom Republikom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom i Slovačkom Republikom