José H.G. HAPPART : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Belgija)

Potpredsjednik 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Privremeni istražni odbor za GSE (goveđa spongiformna encefalopatija)
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za regionalnu politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ribarstvo
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za regionalnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ribarstvo
  • 07-05-1997 / 19-11-1997 : Privremeni odbor zadužen za praćenje radnji poduzetih u vezi s preporukama za GSE (goveđa spongiformna encefalopatija)