Giorgio ALMIRANTE : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Klub zastupnika europske desnice - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Italija)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Odbor za institucijska pitanja

Zamjenik 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Odbor za vanjske ekonomske odnose