Joyce G. QUIN : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Ujedinjena Kraljevina)

Potpredsjednica 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 11-09-1985 : Odbor za prava žena
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 23-10-1984 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 24-10-1984 / 20-01-1987 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i hranu
  • 12-09-1985 / 20-01-1987 : Odbor za prava žena
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za prava žena
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj