Jeanette OPPENHEIM : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika europskih demokrata - Članica

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Det konservative folkeparti (Danska)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 19-02-1986 / 20-01-1987 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za predstavke
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 22-10-1984 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 26-07-1984 / 15-11-1984 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 23-10-1984 / 11-02-1986 : Odbor za proračune
  • 16-11-1984 / 18-02-1986 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 12-02-1986 / 20-01-1987 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za promet i turizam