Tom G. O'DONNELL : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fine Gael Party (Irska)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa Švicarskom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa Švicarskom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za promet
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju