Brigitte HEINRICH : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Klub zastupnika Duga: Federacija Saveza zelenih i europske alternative, Agelev-Ecola, Danskog pučkog pokreta protiv članstva u Europskoj zajednici i Europskog slobodnog saveza u Europskom parlamentu - Članica
  • 10-03-1986 / 03-12-1986 : Klub zastupnika Duga: Federacija Saveza zelenih i europske alternative, Agelev-Ecola, Danskog pučkog pokreta protiv članstva u Europskoj zajednici i Europskog slobodnog saveza u Europskom parlamentu - Predsjednica
  • 04-12-1986 / 29-12-1987 : Klub zastupnika Duga: Federacija Saveza zelenih i europske alternative, Agelev-Ecola, Danskog pučkog pokreta protiv članstva u Europskoj zajednici i Europskog slobodnog saveza u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 29-12-1987 : Bündnis 90/die Grünen (Njemačka)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 12-12-1984 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za prava žena
  • 13-12-1984 / 20-01-1987 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 21-01-1987 / 12-03-1987 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 13-03-1987 / 29-10-1987 : Odbor za političke poslove

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 12-12-1984 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 24-04-1985 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 09-07-1985 / 22-10-1985 : Odbor za proračune
  • 21-01-1987 / 29-12-1987 : Odbor za prava žena
  • 21-01-1987 / 29-12-1987 : Odbor za razvoj i suradnju