Leslie J. HUCKFIELD : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Ujedinjena Kraljevina)

Potpredsjednik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za promet

Zastupnik 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za institucijska pitanja

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 24-10-1984 / 20-01-1987 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za promet i turizam