Katharina FOCKE : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Njemačka)

Predsjednica 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za razvoj i suradnju

Zastupnik 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju