Yvette M. FUILLET : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Rizničarka

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Francuska)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose s Austrijom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračune
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa Švicarskom
  • 13-09-1988 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba (Alžir, Maroko i Tunis)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba (Alžir, Maroko i Tunis)

Zamjenica 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračunski nadzor